Архів
Июль 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Авг »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

В НПП «Білобережжя Святослава» затримано порушника

Державною службою охорони національного природного парку «Білобережжя Святослава» 12 липня 2015 року в районі рекреаційної дільниці «Кінбурнська стрілка» — улюбленого місця відпочинку гостей та жителів Очаківщини, затримано автомобіль УАЗ місцевого жителя В., який разом з сім’єю намагався проїхати  прибережну смугу через літоральний захисний вал. В ході проведення інформаційно-роз’яснювальної бесіди громадянин  поводив себе брутально та не визнавав свого порушення.  Тому  інспектором Держслужби охорони парку складено адміністративний протокол за ст.91 КУпАП та нараховано шкоду завдану ПЗФ України внаслідок скоєного правопорушення.

Того ж дня в районі «Кінбурнської стрілки» попереджено проїзд механізованого транспортного засобу – квадроциклу. Відпочиваючі, що керували квадроциклом, виявились досить свідомими громадянами та на роз’яснення щодо заборони проїзду на територію рекреаційної дільниці, з розумінням поставилися до вимог та продовжили рух свого транспорту по дорозі загального користування.

Тож національний природний парк «Білобережжя Святослава» ще раз нагадує всім відпочиваючим та місцевим жителям, що відповідно до Правил охорони території парку категорично забороняється проїзд по прибережних смугах та літоральних (захисних) валах. Це призводить до непоправної шкоди природі, знищує захисний літоральний вал, що, в свою чергу, призводить до затоплення територій та будівель місцевих жителів коси. До того ж під колесами машин часто гинуть пташенята  цінних червонокнижних птахів. А швидкість руху сучасних автомобілів несуть пряму загрозу відпочиваючим на білосніжному пісочку рекреаційних дільниць.

Адміністрація НПП «Білобережжя Святослава»

Iмя