Архів
Январь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Мар »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Дякуємо першим учасникам акції «Щедра годівниця»

Природно – заповідні об’єкти: національний природний парк «Білобережжя Святослава» та регіональний ландшафтний парк «Кінбурнська коса» у грудні запросили  жителів м. Очаків та Очаківського району, учнів шкіл та вихованців дитячих садків до участі у зимовій акції «Щедра годівниця».

Результати І підготовчого етапу акції надійшли нещодавно від наймолодших жителів Очаківщини: вихованців дитячих садків та учнів початкових класів.

Щиро дякуємо першим учасникам акції, їх батькам та вчителям. Публікуємо перші фотозвіти.

Очаківський ДНЗ № 1 «Дзвіночок»

Добре підготувалися до зустрічі зимуючих птахів вихованці дитячого садка № 1 «Дзвіночок». Під час проведення традиційного «Синичого дня», вони розвішували відремонтовані годівнички та навчалися годувати пташок. Ініціатор еколого – освітнього заходу вихователь — методист Зінаїда Дмитрівна Куцька сфотографувала малюків за цією корисною справою.

Вихованці старшої групи «Вишенька»  (виховательВ.Л. Кудряшова)

Вихованці середньої групи «Барвінок» (вихователь Т. Г. Кубишкіна)

Вихованці середньої групи «Веселка» (вихователь В.О. Колісниченко)

Очаківський ДНЗ № 2 «Золота рибка»

До дня допомоги зимуючим птахам готувалися вихованці дитячого садка «Золота рибка».  Для зимуючих птахів батьки малюків виготовили годівнички. Як правильно зробити  «їдальню» для птахів, дізналися від батька Іллі Холодного – Олега Павловича: він провів для всіх учасників акції «майстер – клас».

Вихователька старшої групи Ю.І. Голуб демонструє різні види зроблених годівничок та дає цінні поради дітям стосовно «приготування їжі для птахів»

Діти старшої групи з задоволення відправляються на пошук зручного місця для встановлення годівничок.

Уважно слухають розповідь про птахів вихованці молодшої групи: вони вперше будуть годувати пташок та спостерігати за ними під час зимових прогулянок. Організувати екологічні заходи для малюків допоможе  вихователь Л. В. Латчина.

Загальноосвітня школа № 2

Протягом тижня, з 14 по 18 грудня 2015р., вчителями 1-4 класів проводилися виховні заходи спрямовані на допомогу зимуючим птахам. Батьки учнів початкових класів, разом зі своїми дітьми, майстрували годівнички.

21 грудня на шкільному подвір’ї зібралися всі учасники акції. Результати спільної праці учнів та їх  батьків – новенькі та гарненькі годівнички.  Деякі з них справжні витвори мистецтва.

Розпочавшись під гаслом «Допоможемо зимуючим птахам!», природоохоронна акція перетворилася на справжнє свято зустрічі  зимуючих птахів.

У цей день учні початкових класів, за допомогою батьків, розвісили  на деревах біля школи, у скверах міста, на домашніх подвір’ях — більш 60 годівничок!

За підрахунками вчителів у 2-А класі зроблено 9 годівничок (вчитель А.В. Овсянко), 3-А класі – 12 (вчитель О.І. Янушевська), 1-Б класі – 12 (вчительО.А.Глушко), 1-А класі – більш 20 (вчителька О.М. Ворошилова)

Учасники акції з 1-А класу, серед них  Микита Проскуряков, Королина Тищенко, Олександра Семенова, Геннадій Мамрига, Маша Чокова, Варя Марчинська та багато інших.

Першокласники та їх небайдужі батьки – активні учасники акції.

«День допомоги зимуючим птахам» відзначили на Кінбурнській косі

У Василівському дитячому садку «Лісова казка» дуже чекають на зимуючих птахів, а тому ретельно готуються до зустрічі з ними. Наприкінці грудня у дитячому садочку був проведений «День допомоги зимуючим птахам», на якому провідний фахівець з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» І. Лахтіонова розповила малюкам про важку долю птахів Кінбурну під час ожеледиці та запропонувала допомогти крилатим мешканцям коси. У цей день малюки з задоволенням встановили годівничку на подвір’ї та навчалися годувати птахів.

У Василівської загальноосвітньої школи – найактивнішими учасниками акції були учні початкових класів: Кирило Калина, Володимир Твердовський, Данило Красовський, Юлія Вакуленко та п’ятикласникІван Твердовський.

Годівнички розвісили на шкільному подвір’ї, у лісі та поблизу хати, щоб зручно було насипати їжу та спостерігати за птахами.

Акція «Щедра годівниця» триватиме до кінця зими.

Наступний етап акції  — систематичне підгодовування птахів.

Якщо в певні години поповнювати годівниці кормом, то це зможе допомогти зберегти пташок від загибелі.

Пропонуємо всім бажаючим та небайдужим жителям, разом з дітьми, зробити годівниці, розвісити їх на власних подвір’ях та організувати систематичне підгодовування птахів взимку.

Координатор акції: І. В. Форманюк,
провідний фахівець з екоосвіти
РЛП «Кінбурнська коса»
та НПП «Білобережжя Святослава»

Iмя