Архів
Январь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Мар »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Стати юним екологом – почесно!

Третій рік поспіль національний природний парк «Білобережжя Святослава» забезпечує активну еколого – освітню діяльність шкільного міні – парку «Борисфен» на базі Василівської загальноосвітньої школи

І вже третій рік поспіль, наприкінці грудня, у ряди «Юних екологів» урочисто приймають п’ятикласників.

Нещодавно до шкільного міні – парку «Борисфен» приєдналися: Варвара Агафонова, Іван Твердовський, Аліна Цвєткова, Іванна Семенюк та Анастасія Ляшевська.

Вони люблять і цінують рідну природу, готові піклуватися про навколишній світ та присвятити себе захисту та охороні навколишнього середовища.

Юні екологи, прийнявши присягу, пообіцяли всім бути сильними, енергійними, завзятими, як вітер, щоб осягнути своєю опікою кожен куточок рідної землі.

З цією метою вони вирішили об’єднатися у екобригаду під назвою «Левант» та з нового року розпочати свою діяльність.

Яке свято без гостей? На урочисте свято завітали начальники Василівського та Покровського науково – дослідних та природоохоронних відділень НПП «Білобережжя Святослава»:Н.В Калина та  М.В Щабельський.

Саме вони і здійснили обряд посвяти – пов’язавши юним екологам  зелені краватки, як символ життя на планеті.

Вони також привітали всіх присутніх: адміністрацію школи, вчителів, батьків, а юним екологам побажали виховувати в собі і прищеплювати своїм товаришам екологічну культуру, бути гідними захисниками рідної природи.

Діана Лахтіонова (президент шкільного міні – парку) привітала учасників новоствореної екобригади, побажала їм успіхів у природоохоронній справі  і заспівала на їх честь пісню, яка вже стала неофіційним гімном усієї учнівської громади.

Якщо день народження, то мають бути і подарунки. І вони не заставили себе довго чекати. Кожен із юних екологів отримав блокнот для спостережень та солодощі.

І. Лахтіонова,
провідний фахівець з екоосвіти
НПП «Білобережжя Святослава»

Iмя