Архів
Март 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Июл »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Нерестова заборона 2016

Служба державної охорони Національного природного парку «Білобережжя Святослава» повідомляє наказом Миколаїврибохорони від 22.03.2016 року № 22 встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов риби та інших водних біоресурсів у 2016 році, а саме:

 

  1. Заборонити любительське та спортивне рибальство під час ходу риби на нерест і на період відкладання ікри на водних об’єктах, в таких межах і у такі строки:

у Дніпровському лимані (західним кордоном виступає лінія коса Очаківська – коса Кінбурнська) і Бузькому лимані — з 5 квітня по 5 червня;

у Дніпровському лимані, на відстані 1,5 км від берега в глиб лиману, на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему — з 6 червня по 15 червня;

  1. Заборонити, під час нерестової заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів, проведення у рибогосподарських водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, що можуть негативно вплинути на нерестову міграцію та нерест водних живих ресурсів.
  2. Заборонити, під час нерестової заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів, пересування будь-яких плавзасобів за винятком: транзитного проходу і проходу фарватером, виконання робіт по встановленню бакенів, у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), та суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

Дозволити здійснювати любительське рибальство на визначених ділянках однією вудкою із одним гачком і спінінгом із одним гачком з берега при нормі вилову 1кг за світовий день.

Дозволяється вилучення водних живих ресурсів, розміри яких відповідають вимогам “Правил любительського і спортивного рибальства ”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999р. № 19.  Дніпровсько-Бузький лиман :

 

У с. Василівка по лівому березі в межах населеного пункту і вглиб водойми до фарватеру.

У с. Покровські-Хутора по лівому березі і межах населеного пункту в вглиб водойми до фарватеру.

Додержання цих вимог надасть змогу покращити стан водних живих ресурсів, збільшити їх чисельність, що в перспективі дозволить організовувати офіційний промисловий вилов риби.

 

З повагою та надією на порозуміння

служба державної охорони

НПП «Білобережжя Святослава»

 

Iмя