Архів
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

«Дні турботи про Чорне море» на Очаківщині

«Дні турботи про Чорне море», традиційно оголошені природно – заповідними об’єктами:  регіональним ландшафтним парком «Кінбурнська коса» та національним природним парком «Білобережжя Святослава»,  приурочені до Міжнародного Дня Чорного моря, який 31 жовтня відзначають жителі Причорноморських країн.

Акція «Чисте узбережжя», вікторини та конкурси на кращого знавця Чорного моря, відеопрезентації пройшли у екоосвітньому класі РЛП «Кінбурнська коса». Учасниками різноманітних заходів у цьому році стали загальноосвітні школи, туристично-краєзнавчі гуртки, дошкільні навчальні заклади.

Учні школи – відвідувачі туристично – краєзнавчого гуртка, яким керує В.В. Тихомирова, стали учасниками міжнародної акції на Кінбурнській косі, а на День Чорного моря вчилися правилам поводження на узбережжі.

Акція «Чисте узбережжя» розпочалася з вступної промови вчителя біології Н.В. Безлепкіної.

 Найактивнішими учасниками акції «Чисте узбережжя» стали учні 6А, 5А та 5Б класів.

У 6А класі, завдяки класному керівнику О. С. Вишинській, акція на День Чорного моря проводиться другий рік поспіль.

5А клас з класним керівником Г. П. Книш вперше беруть участь у акції,  проходить вона весело та результативно.

5 Б клас, під керівництвом Н. В. Безлепкіної, взяли активну участь у прибиранні узбережжя

31 жовтня вони завітали у екоосвітній клас РЛП «Кінбурнська коса» на екоурок, на якому визначали кращих знавців моря та дізнались багато цікавої інформації про морських мешканців.

Дні турботи про Чорне море у ЗОШ № 3 розпочалися з тематичної лінійки, а 7 та 9 класи школи, під керівництвом вчителя І. Б. Ткач, розчищали дитячий пляж від гілок та сміття під гаслом  «Ми за чисте узбережжя!».

Учні 5А класу разом з класним керівником В.О. Хворостіною відвідали екоосвітній клас РЛП «Кінбурнська коса», де за «круглим столом» жваво обговорювали «морські проблеми» та оцінювали значення природно — заповідних об’єктів у їх вирішенні.

Більше 10 років учні школи беруть участь у акції «Чисте узбережжя».  Вчитель початкових класів О.П. Іванова щороку спонукає вихованців на добру справу. І як результат – чисте узбережжя і гарний настрій від виконаної роботи!

Ольга Петрівна з вихованцями у екоосвітньому класі знайомилися з мешканцями морських глибин та здійснили відеоекскурсію по Чорному морю.

Учні 2 класу НВК «Сонечко», під керівництвом виховательки Т.В. Верховляк, заздалегідь, коли було ще тепло, «розвідали» стан нашого узбережжя після від’їзду відпочиваючих та зібрали на пляжі багато сміття, «рятуючи море».

«Біля самого синього моря» на Кінбурнській косі розташована Покровська школа. Учні школи разом з вчителями на «День моря» провели акцію по прибиранню узбережжя, вивчали морських мешканців, обговорювали екологічні проблеми, відвідали та навели лад біля пам’ятника невідомому матросу Дунайської флотилії.

Учні з Василівської школи під керівництвом провідного фахівця з екоосвіти  НПП «Білобережжя Святослава» І. В. Лахтіонової та вчителя праці М.А. Мурленко, з пластикових відходів, що збирала вся школа, «створили» об’єкт ландшафтного дизайну -  конкурсну композицію: «Хлібом славиться земля!».

 Працівники природно – заповідних об’єктів дякують всім учасникам акції за «Чисте узбережжя» і запрошують брати активну участь у еколого – освітніх заходах!

 

Інформацію підготувала І.В. Форманюк– провідний фахівець з екоосвіти РЛП «Кінбурнська коса» та НПП «Білобережжя Святослава»

Iмя