Архів
Май 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Июн »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Екологія починається з мене

  Якщо бути прикладом і розповідати оточуючим про славну ідею жити екологічно, то незабаром приєднаються і інші. Ви, Він, Вона, Вони – і тоді ми зможемо змінити світ на краще.

 «Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

У 2017 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбулася на всій території України.

Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

  В НПП «Білобережжя Святослава» надійшли фото та відеозвіти по результатах екологічної акції Let’s Do It, Ukraine! – «Зробимо Україну чистою», яка пройшла під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко 29 квітня. Завдяки координатору акції – начальнику відділу екоосвіти на рекреаційного благоустрою НПП «Білобережжя Святослава» С.В. Тарабан, всі фотозвіти та відеоматеріали були відправлені у оргкомітет акції у м. Київ на екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST».

Дирекція НПП «Білобережжя Святослава» дякує всім учасникам акції.    Серед них — волонтери Очаківської ЗОШ №1 – учні 5, 8 та 9 класів. Учні 6 класу Очаківської загальноосвітньої школи № 1 (кл. керівник І.Катаєва) Учні 5А класу Очаківської ЗОШ № 2 (кл. керівник Г.П. Книш). Учні 5Б класу Очаківської ЗОШ № 2 (кл. керівник Н.В. Безлепкіна) Учні 5А класу Очаківської ЗОШ №4 (кл. керівник В.О. Хворостина)  Учні початкових класів Покровської школи разом з вчителями (директор школи О.Л. Васильєва) Учні Василівської ЗОШ – члени шкільного міні парку «Борисфен» у черговий  раз, під гаслом «Зробимо чистим узбережжя для людей і птахів!»,  розчистили від сміття озеро Лебедине (керівник І.В. Лахтіонова).       Учні Козирської ЗОШ, озброївшись рукавичками і граблями, облагороджували рідне село. Учнями Кам’янської  школи привели до ладу пришкільну територію та історичні пам’ятники.     Наймасштабніше прибирання відбулося у с. Чорноморка. Організатор акції – дирекція Чорноморської ЗОШ долучила до прибирання території села учнів всіх класів, громадськість та сільського голову. Про все, що відбувалося під час акції, заступник директора І.О. Кудря зробила фільм, який можна побачити в Інтернеті (ЮТУБ – на сторінці моєї — на фейсбуке адрес скачать!!!)

Інформацію про акцію підготувала І. Форманюк – фахівець з екоосвіти РЛП «Кінбурнська коса» та НПП «Білобережжя Святослава»

Iмя